X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Ücretsiz E-ticaret sitesi nasıl yapılır

AnasayfaYazılarWeb YazılımÜcretsiz E-ticaret sitesi nasıl ya...

Bedava E-ticaret sitesi oluşturmak oldukça basit! Öncelikle E-ticaret sitesi  oluşturmak için aylık 4.90$'dan başlayan Hazır E-ticaret paketini seçmelisiniz, sonrasında Temanızı seçip ürünlerinizi yükleyip hemen online satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Paketleri inceleyin

Demoları inceleyin

Sorular ve Cevaplar

Soru: Kodlama bilgim yok nasıl yaparım?
Cevap: Kodlama gerektirmeyen bir alt yapı sunuyoruz tüm yapmak istediğiniz değişiklikleri sürükle bırak yöntemiyle hemen yayına alabilirsiniz.

Soru: Online Kredi Kartıyla Ödeme alabilir miyim?
Cevap: Vergi dairesine bağlı çalışıyorsanız bu mümkün İyzico ve PayTR ödeme yöntemleri paket dahilinde ücretsiz entegrasyonu sunulmaktadır. Paketi satın aldığınızda kurulum aşamasında hangi ödeme yöntemini kullanmak istiyorsanız bize bildirmeniz yeterlidir.

Soru: E-ticaret sitesi ve hosting için her yıl ödeme yapacak mıyım?
Cevap:
E-ticaret sitesi için hiçbir ödeme alınmaz. E-ticaret sitesini çalıştırabileceğiniz, E-ticaret siteleri için optimize edilmiş sunucularımızdan sizlere sağladığımız Hosting için ödeme periyotlarına göre faturalandırılırsınız.

Soru: SSL Sertifikası ücretli mi?
Cevap:
Hazır E-ticaret sitesi hizmetlerinde SSL Sertifikası için ekstra ödeme alınmaz.

Soru: Ücretsiz kaç tane tema kurabilirim?
Cevap: 1000'den fazla ücretsiz temayı deneyebilir, değiştirebilir ve kullanabilirsiniz.

Soru: Bilmediğimiz konularda yardımcı oluyor musunuz?
Cevap: Müşteri destek merkezimiz üzerinden bize 7/24 destek talebi gönderebilirsiniz destek talepleri sıralamaya göre işleme alınmaktadır en geç 10-20 dakika içerisinde problemlerinize çözüm sunarız.

Soru: Ödeme seçenekleri nedir?
Cevap: Ödemelerinizi 1,3,6 ve 12 ay şeklinde yapabilirsiniz 12 aylık satın alımlarda 2 ay ücretsiz yani 10 ay üzerinden faturalandırılırsınız. Kredi kartına 2-12 taksit imkanı sunulmaktadır.

 

 


Top