Ücretsiz Hosting, Ömür boyu Ücretsiz Hosting, Bedava Hosting, Ücretsiz hosting veren tek adres!
frame

INTERNIC® Ücretsiz Hosting

Öğrencilerimizin gelişimi ve eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla başlattığımız Ücretsiz Hosting girişimi Web Programlama ve Web geliştirme tabanlı okulların öğrencilerine Eğitim sonuna kadar ücretsizdir.

not found
Öğrencilere

Ücretsiz Hosting

 • Eğitim amaçlı Linux Sunucu
 • HTML, CSS, Php
 • Mysql veritabanı
 • Ftp Hesabı
 • Eğitim süresince ücretsiz
 • Sadece 1 Ücretsiz Hesap./li>
 • Ticari Kullanım
Ücretsiz kullan
not found
Limitsiz Hosting
$9,09 / Aylık
 • Limitsiz NVME Disk Alanı
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • 1 Adet Site Barındırma
 • Limitsiz E-Mail Adresi
 • Limitsiz MySQL
 • 1 Adet FTP Hesabı
 • Limitsiz NVME Disk Alanı
 • Ticari Kullanım
 • İçerik Yönetim Sistemleri
Sipariş ver
not found


Sık Sorulan Sorular

Hosting paketlerimiz ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını buradan inceleyebilirsiniz.

Web sitesi Barındırması yani web hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır. İnternette web site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.

Hosting hizmeti için bir çok paket ve değişik parametre ve fiziksel sınırlar mevcuttur. Bu seçimi yapmadan önce sitenizi ve kullandığı yazılım teknolojisini analiz edin. Ayrıca kullanım amacınızı belirleyin. PHP ve MySQL teknolojisi kullanan siteler için en uygun paket Linux Hosting paketleridir. Eğer SQL Server, ASP ve ASP.Net gibi yazılım teknolojilerini kullanıyorsanız mutlaka Windows Hosting paketlerini satın almalısınız. Doğru seçimi yaptığınızda hosting hizmetinden en yüksek performansı alacağınızı unutmayın.

Farklı bir firmada bulunan web sitenizi bize transfer etmek istiyorsanız, Cpanel'den > Cpanel'e olacak şekilde ücretsiz taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

Evet hosting hizmeti aldığınızda kendi adınıza özel mail adresine veya adreslerine sahip olabilirsiniz. Mail adresleri hosting hizmetinin bir parçası olarak kullanılabilir.

Evet tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini haftalık olarak düzenli yedekliyoruz. Ayrıca tüm sistemlerimizi felaket durumlarına ve disk arızalarına karşı günlük olarak imaj bazında yedekliyoruz. Sitenizde bir veri silerseniz veya eski tarihli bir yedek yüklemek isterseniz teknik ekibimizden bunu talep edebilirsiniz.

Güçlü bir güvenlik algoritmasına sahibiz. Düzenli olarak güncel yazılımları takip ediyoruz. Sahip olduğumuz tüm sunucuları monitör ederek olası kesintileri erkenden fark etmiş oluyoruz. Hosting hizmetinizin bulunduğu sunucularımız 7/24 izlenmektedir. Altyapımızda güvenlik açıklarını tarayan ve engelleyen bazı sistemler mevcuttur. Güvenlik açıkları hosting hizmetinden daha çok yazılım veya veritabanı programlama hatalarından veya kullanıcılardan kaynaklanabilir. Bu nedenle güncel ve lisanslı ürünler satın almanızı basit şifre yerine güçlü şifreler belirlemenizi tavsiye ediyoruz.

Evet belirli satış adetine ulaştıkca otomatik bayi ve satış ortağı statüsüne geçiş yapılmaktadır.

Her satışınız dan ömür boyu gelir elde edeceğiniz bir yapı sunuyoruz. Hemen kazanmak için Satış ortağımız olun.

Tüm hizmetlerimi kendi markanızda satışa sunabileceğiniz bir alt yapı sunuyoruz. Ömür boyu gelir elde edebileceğiniz iş modelimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Sözleşmemizle ilgili daha fazla bilgi almak için Sözleşmeler bölümünden Hizmet Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.

Gizlilik politikamızla ilgili daha fazla bilgi almak için Sözleşmeler bölümünden gizlilik politikasını inceleyebilirsiniz.

Fiyat politikamız, sunucu ve hizmetlerimizin maliyetlerinin USD ve Euro döviz kurlarına göre belirlenmesine dayanmaktadır. Küresel pazarın ve teknoloji altyapımızın gereksinimleri göz önünde bulundurularak, en kaliteli hizmeti rekabetçi fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Döviz kurlarındaki değişiklikler, hizmetlerimizin fiyatlandırılmasında önemli bir faktördür ve bu, fiyatlarımızın zaman içinde değişebileceği anlamına gelir. Müşterilerimize her zaman şeffaf ve adil bir fiyatlandırma sağlamak için, güncel döviz kurlarını yakından takip ediyor ve fiyatlarımızı buna göre ayarlıyoruz. Bu yaklaşım, uluslararası standartlarda hizmet sağlarken, maliyet etkinliğini ve müşteri memnuniyetini maksimize etmemize olanak tanır. Herhangi bir fiyat güncellemesi olduğunda, müşterilerimizi önceden bilgilendirme taahhüdünde bulunuyoruz.